Radiové odpalování pro studiové blesky 4studio DC-2.4B

Objednací číslo: 61092
Akce Výprodej

Sada radiového šestnácti-kanálového vysílače a přijímače DC-2.4B pro studiové blesky. Sada je přímo kompatibilní s integrovanými přijímači v blescích 4studio n flash 480A a 680A. Přijímač je napájen tužkovými bateriemi a skvěle se hodí pro bateriové… více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


error Na dotaz
712 Kč
588 Kč bez DPH

b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Radiové odpalování pro studiové blesky 4studio DC-2.4B
Radiové odpalování pro studiové blesky 4studio DC-2.4B
712 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15

Univerzální bateriové radiové odpalování pro studiové blesky DC-2.4B je sada šestnácti-kanálového vysílače a přijímače určená pro bezdrátovou synchronizaci fotoaparátu a zábleskového světla. Vysílač, který je nasazen v „sáňkách“ fotoaparátu (Canon, Nikon, Pentax, Samsung, Olympus,…) a šestnácti-kanálový přijímač zajistí bezproblémové bezdrátové odpálení studiového záblesku v požadovanou dobu.


Systém slouží pro synchronizaci na vzdálenost až 100 metrů, až při 1/250s (pokud to Váš fotoaparát umožňuje). Při synchronizaci je odesílán pouze „příkaz“ k odpálení, způsob odpálení (synchronizace na druhou lamelu, předblesk, …) musí být nastaven na fotoaparátu. Odpalovače nepodporují přenos TTL logiky pro pokročilé externí blesky. Díky konstrukci DSLR fotoaparátů a díky prodlevám jsou synchronizační časy v praxi okolo hodnot 1/125 – 1/200s.
Díky vysokofrekvenčnímu přenosu signálu (2,4GHz) není nutná přímá viditelnost mezi vysílačem a přijímačem. Možnost nastavení až šestnácti různých kanálů značně eliminuje možnosti rušení.


Vysílač DC-2.4B

Vysílač lze připojit nasazením do „hot shoe“ patice (sáňky pro blesk) nebo pomocí synchronizačního kabelu. Vysílač je napájen 12V baterií (23A 12V) s dlouhou dobou životnosti. Výměnu této baterie zvládne běžný uživatel.
Vysílač je plně kompatibilní s dalšími šestnácti-kanálovými přijímači, tyto přijímače naleznete zabudované i v bezdrátových bateriových blescích n flash 480A a 680A. Počet přijímačů není omezen.


Přijímač DC-2.4B

Přijímač dekóduje signál z vysílače a pomocí synchronizačního konektoru „odpálí“ studiový či externí (systémový) blesk v požadovanou dobu. Pro synchronizaci lze využít synchronizační kabel s konektorem jack 3,5mm či s redukcí na 6,35mm, které jsou standardem u studiových blesků.
Přijímač je napájen dvěma tužkovými bateriemi 1,5V AAA (nejsou součástí balení). Díky napájení přijímače bateriemi se jedná o skvělou variantu pro odpalování bezdrátových bateriových blesků nebo generátorů. U bateriových bezdrátových blesků n flash 480A a 680A je kompatibilní přijímač přímo integrován v těle blesku.

Celý systém je kompatibilní s většinou běžně prodávaných fotoaparátů osazených „hot shoe“ (sáňky blesku) – Canon, Nikon, Pentax, Samsung, Olympus a současně je plně kompatibilní s většinou prodávaných studiových blesků, bateriových blesků či generátorů (4studio, Fomei, Menik, Bowens, Elinchrom, …).


Obsah balení:

1x Šestnácti kanálový vysílač DC-2.4
1x Šestnácti kanálový přijímač DC-2.4B
1x Synchronizační kabel s konektorem 3,5mm


Parametry:

Parametr Hodnota
Napájení vysílače 12V baterie, typ 23A 12V
Napájení přijímače 2x tužková baterie 1,5V AAA
Dosah vysílače Minimálně 100 metů

 

Technické informace

Objednací číslo: 61092
Výrobce: 4studio
Kategorie: Odpalovače manuální pro blesky
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Záruka: 24 měsíců

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross