Elinchrom LTD - Profesionální švýcarské studiové vybavení

Naše společnost je autorizovaným dealerem společnosti Elinchrom pro Západočeský kraj. Elinchrom má více než 50 letou historii ve výrobě fotografické osvětlovací techniky a vždy byla lídrem na trhu. Díky silnému technickému týmu Elinchrom neustále vyvíjí a vylepšuje své produkty a díky tomu je používá mnoho profesionálních fotografu na celém světě.
 

Naše společnost je autorizovaným dealerem společnosti Elinchrom pro Západočeský kraj.
   

Studiové blesky a sady Elinchrom Bateriové generátory a sady Elinchrom
Reflektory, klapky, voštiny … Elinchrom Softboxy Elinchrom
Studiové deštníky Elinchrom Stativy a stojany Elinchrom


 
Elinchrom LTD je švýcarská společnost s celosvětově registrovanou obchodní značkou a sídlem ve Švýcarsku.

Elinchrom má více než 50 letou historii ve výrobě fotografické osvětlovací techniky a vždy byla lídrem na trhu. Díky silnému technickému týmu Elinchrom neustále vyvíjí a vylepšuje své produkty a díky tomu je používá mnoho profesionálních fotografu na celém světě.

V současné době Elinchrom nabízí špičkové studiové blesky D-lite RX, BRX a profesionální záblesky nejvyšší kvality RX. Pro outdoor fotografy jsou určené bateriové generátory se zábleskovými hlavami Quadra Hybrid a Ranger RX, pro které dodává společnost Elinchrom širokou škálu příslušenství od různých reflektorů po softboxy. Společnost Elinchrom nabízí komplexní systém pro odpalování a řízení blesků Skyport. Tento systém lze rozšířit o mnoho prvků, díky kterým můžete blesky ovládat z vašeho iPadu, iPhonu nebo z běžného PC.

Mimořádně precizním zpracováním vyniká i příslušenství, které společnost Elinchrom nabízí. Mezi oblíbené patří studiové stativy Air či Polystand, studiové deštníky, softboxy Rotalux, reflektory, voštiny a mnoho dalšího.
 
 
Čekejte prosím...
cross