Doprava a platba

 

Doprava a cena dopravy

Zásilková společnost PPL

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky (PPL má na doručení zásilky až 48 pracovních hodin). Potvrzení Vám přijde na mail ihned, jak budou všechny položky z Vaší objednávky skladem. Zboží s doručením další prac. den zasíláme každý pracovní den v případě, že objednávka je přijata do 11:00.

 

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. PPL však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

 

dopravné za 1 balík při platbě předem (ČR)

110,-Kč vč. DPH

dopravné + doběrečné při platbě při dodání (ČR)

150,-Kč vč. DPH

dopravné za 1 balík na Slovensko při platbě předem

280,-Kč vč. DPH

dopravné + doběrečné při platbě při dodání na Slovensko 

320,-Kč vč. DPH

dopravné při objednávce zboží nad 5.000,- Kč s DPH (ČR, neplatí pro nadrozměrné zásilka - široká fotografická pozadí)

ZDARMA

 

Dopravné zdarma platí jen pro zboží zasílané po České Republice. Zásilky na Slovenko jsou vždy zpoplatněny.

 

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 844 775 775 nebo prostřednictvím formuláře pro sledování zásilky.

 

Nadrozměrná zásilka DHL Freight

U společnosti PPL nelze zaslat zásilku delší než 2m (papírová fotopozadí 2,72x11m, vinylová pozadí 2,72x6m, polypropylenová pozadí 2,7x5m) a těžší než 50kg běžnou přepravou a proto je využívána služba DHL Freight. Doba doručení DHL Freight je většinou 2-3 pracovní dny (DHL Freight má smluvně nastaveno 2 až 5 prac. dní). DHL Freight není možné využít pro přepravu zásilek do zahraničí, lze ji využít jen pro přepravu zásilek v rámci ČR.

Při objednávce, kde bude obsaženo jak zboží umístitelné do normálního balíku PPL a zároveň nadrozměrné zboží, bude zásilka automaticky rozdělena, při zachování ceny poštovného. Zásilka Vám bude tedy doručena dvěma přepravci. Standardní balík bude doručovat společnost PPL a nadrozměrný balík bude doručovat společnost DHL Freight. Pokud bude platba na dobírku, bude celková částka vždy u standardní zásilky PPL a při doručení DHL Freight už nebude zákazník nic doplácet.
 
 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat info@4studio.cz .

 

Platební podmínky

Prodávající akceptuje následující platební podmínky:

  • platba v hotovosti při nákupu nebo vyzvednutí zboží v prodejně,
  • platba předem bankovním převodem,
  • platba přes internetové rozhraní banky (on-line platební brána GoPay),
  • na dobírku při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce – kupující hradí navíc tzv. doběrečné). Dobírku lze platit také platební kartou.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

V souladu se zákonem 112/2016 Sb., o elektronické evidenci tržeb, společnost ALPRE s.r.o. od 1. 3. 2017 eviduje přijaté tržby v tzv. běžném režimu. To znamená, že informace o přijetí tržby odešleme dříve, než ji ve skutečnosti přijmeme.

 

Účtenku může online ověřit ZDE (https://adisspr.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_pub/eet/uct/overeni.faces, v případě dotazů nás můžete kontaktovat.

 

Čekejte prosím...
cross