Půjčovna techniky

Půjčovna techniky

Potřebujete si půjčit bateriový, studiový či externí blesk nebo trvalé světlo? Máte možnost zajímavého focení a chybí Vám vybavení? Půjčíme Vám profesionální studiové vybavení, blesky, světla nebo systémové blesky z naší nabídky. Můžete si tak vyzkoušet vybavení před jeho koupí a v případě, že si po zapůjčení zboží zakoupíte, nebudeme Vám půjčovné účtovat. Nabízíme i možnosti komplexních řešení "na klíč", vybavíme Vás technikou pro castingy, jednorázové focení a další projekty. Stačí nás jen kontaktovat.

 

Nabídka techniky k pronájmu

 

 

Podmínky pronájmu

Doba pronájmu: 1 - 3 dny nebo individuální domluva
 
Rezervace: doporučujeme si rezervovat pronájem techniky minimálně 7 dnů před zapůjčením. Rezervaci zašlete na e-mail: svarc@4studio.cz
 
Zrušení rezervace, storno poplatky: rezervaci lze zrušit nejpozději 48h před zapůjčením.
 
Kauce: skládá se v provozovně 4studio před převzetím techniky, složením částky na bankovní účet před převzetím techniky nebo dobírkou při převzetí techniky.
 
Ceny: ceník je stanoven na dobu pronájmu 1 - 3 dny, jedním dnem se rozumí 24h od vyzvednutí techniky. Přehled produktů k pronájmu, ceny pronájmu a výši kauce naleznete vždy u daného produktu.
 
Ztráta nebo poškození: zákazník, který si pronajímá osvětlovací techniku souhlasí s tím, že na sebe přebírá plnou odpovědnost za zapůjčenou techniku a uhradí případná poškození, zničení, ztrátu nebo krádež techniky.
 
Předávání techniky: při předávání techniky nájemce svým podpisem potvrzuje převzetí techniky a souhlas s podmínkami pronájmu studiové techniky. Při předávání techniky je nezbytné si ve vlastním zájmu vyzkoušet všechny funkce pronajatých přístrojů.
 
Poruchy a opravy přístroje: v případě poruchy přístroje nás kontaktuje na tel.: +420 722 993 710, +420 722 993 711. Nikdy se nepokoušejte přístroj opravovat.
 
Pilotní žárovky, výbojky a zářivky: zákazník, který si zapůjčí osvětlovací techniku 4studio si při přezkoušení a předání techniky zkontroluje, že pilotní žárovky, výbojky nebo zářivky jsou funkční. V případě, že se pilotní žárovka, výbojky nebo zářivka porouchá/praskne, tak zákazník uhradí polovinu ceníkové ceny pilotní žárovky, výbojky nebo zářivky.
 
Pokud se po pronájmu zboží rozhodnete pro jeho zakoupení, půjčovné Vám nebude účtováno.

 

 

Potřebujete komplexnější řešení pronájmu? Budete potřebovat kvalifikovaný personál a asistenty? Kontaktujte nás ( svarc@4studio.cz ) nebo se u nás zastavte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Tým 4studio.cz

Čekejte prosím...
cross