Držák externího blesku se SoftBoxem 4studio EK-60x60cm

Objednací číslo: 65023

Držák externího (systémového) blesku se softboxem 60 x 60 cm. Softbox je rychle rozložitelný, jeho rozložení či složené nezabere více než minutu. Jedná se o ideálního pomocníka při fotografování v exteriérech. Celý držák je univerzální (pro většinu… více

smile
Tento produkt naleznete i ve zvýhodněných setech.
Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.


b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Držák externího blesku se SoftBoxem 4studio EK-60x60cm
Držák externího blesku se SoftBoxem 4studio EK-60x60cm
1 199 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15
Tento produkt jsme nahradili novým modelem Quick softboxu 60x60cm

 

Používejte svůj systémový (externí) blesk jinak.
Díky držáku externího blesku s rychle sestavitelným softboxem můžete snadno změkčit světlo i v exteriérech. Softbox změkčí ostré světlo (dojde k prosvětlení a zjemnění stínů) z blesku, docílíte tím přirozenějšího nasvícení scény.Softbox je uchycen tak, aby byl vždy v ose s bleskem.Softbox o rozměrech 60 x 60 cm je ideální i pro větší scény.

Díky tomu může být Vaše focení v exteriérech daleko kreativnější nebo můžete svůj externí blesk použít jako doplňkový zdroj světla v sestavě studiových blesků. Držák je vyroben z kovu a je velice odolný proti poškození.

Držák můžete uchytit buď na klasický studiový stativ nebo pomocí přiložené redukce i na foto-video stativy. Držák lze polohovat dle potřeby. Čímž se stává opravdu univerzální řešením pro uchycení externích blesků.
 
Držák systémového blesku je univerzální pro téměř všechny běžně prodávané externí blesky s klasickou „hot shoe“ paticí (Canon, Nikon, Pentax, Metz, Yongnuong, …), do držáku nelze upnout systémové blesky SONY, které mají rozdílně řešenou patici.

Držák blesku lze využít i se studiovým deštníkem. V držáku je integrovaný držák deštníku tak, aby byl deštník vždy v ose s bleskem. Držák se softboxem je možné polohovat v závislosti na rozměrech Vašeho blesku.

Celý držák je dodávaný v praktickém ochranném pouzdře a s redukcí pro uchycení na foto-video-stativ.
 
Příklady použití držáku vidíte na přiložených fotografiích. Do držáku lze upnout rovněž i bezdrátový radiový odpalovač, na který poté nasadíte svůj blesk.
 

 
Studiový stativ ani externí blesk na fotografiích nejsou součástí balení.

 

Obsah balení:

1x

Držák externího blesku se Softboxem 60x60cm

 

Parametry:

Parametr:

Hodnota:

Materiál

Kov, plast

Určeno pro

Studiové stativy, foto-stativy a video-stativy

Technické informace

Objednací číslo: 65023
Výrobce: 4studio
Dostupnost: Již se nevyrábí
Záruka: 24 měsíců
Rozměry (cm): 60 x 60
Typ konstrukce: návlek

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev

Výhodné sety

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross