Vysílač Elinchrom Skyport Transmitter Pro - Sony

Objednací číslo: 19371

Vysílač / řídící jednotka systému Elinchrom Skyport umožňuje dálkovou synchronizaci a řízení blesků Elinchrom s přijímačem Skyport. Podporuje TTL, HSS i HyperSync – synchronizace s rychlými časy závěrky až do 1/8000s. Přehledný LCD displej pro jednoduché… více


success Doprava zdarma
error Na objednávku
Kdy zboží dostanu?
PPL kurýrní služba ve středu 10.5.2023
PPL na Slovensko ve čtvrtek 11.5.2023
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 22.3.2023 03:54 a pro 1ks
5 500 Kč
4 545 Kč bez DPH

b-truck
Na tento produkt máte dopravu ZDARMA
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Vysílač Elinchrom Skyport Transmitter Pro - Sony
Vysílač Elinchrom Skyport Transmitter Pro - Sony
5 500 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15
Elinchrom Skyport Transmitter Pro je již třetí generace vysílačů Skyport a je zpětně kompatibilní s přijímači Skyport. Tento radiový vysílač / řídící jednotka umožňuje kontrolovat a nastavit jednotky Elinchrom s přijímači Skyport. Podporuje TTL, HSS i HyperSync – synchronizace s krátkými časy závěrky a to až do času 1/8000s.
 

Přednosti

  • Podpora TTL při použití s generátorem ELB 500 TTL nebo se studiovými blesky ELC 125 TTL a ELC 500 TTL
  • Velký a přehledný LCD displej s unikátním zobrazením nastavení výkonu v reálném čase.
  • Snadné a intuitivní rozmístění tlačítek a použití jednoduchého voliče výběru.
  • 40 kanálů a 4 skupiny (20kanálů pro režim normal a 20kanálů pro režim speed).
  • HSS funkce - vysokorychlostní synchronizace až do 1/8000s
  • Hi-Sync funkci, synchronizace až do 1/8000s.
  • Dosah až 200m.
  • Pomocné AF světlo.
 

Rozhraní řídící jednotky

Velký a přehledný LCD displej umožňuje oboustrannou kontrolu synchronizovaných zařízení. Můžete tak snadno kontrolovat aktuální nastavení každého přístroje, přímo na řídící jednotce. Každý přístroj je možné dálkově ovládat přímo z vysílače Skyport Transmitter Pro.
 
 

Dálkové ovládání

Skyport Transmitter Pro není jen radiový vysílač, jedná se o řídící jednotku, která podporuje také dálkové řízení kompatibilních jednotek. Umožňuje tak řízení více než 10 Elinchrom zábleskových jednotek s vestavěným přijímačem Skyport. Můžete tak jednoduše nastavit výkon blesku, vypnout a zapnout modelovací žárovku a to buď ve čtyřech skupinách nebo jednotlivě.
 

Kompatibilita

Skyport Transmitter Pro umožňuje bezproblémové rozšíření systému Skyport společnosti Elinchrom. Je totiž kompatibilní s předchozími generacemi přijímačů Elinchrom Skyport. A to včetně modulu RX Skyport pro Style RX, Digital RX a Ranger RX systém. Samozřejmě je kompatibilní se záblesky ELC TTL, D-Lite RX, BRX, Elinchrom Pro HD a generátory ELB série.

 Vysílač funguje na frekvenci 2,4GHz a umožňuje dálkové ovládání a spouštění více než 40 kanálů ve čtyřech skupinách s dosahem až 200m.
 
Úplnou a přehlednou tabulku kompatibility Skyport Transmitter Pro se zábleskovými světly a s fotoaparáty naleznete ZDE.
 


Funkce TTL

Řídící jednotka Elinchrom Skyport Transmitter Pro nabízí plnou podporu přenosu dat TTL, pokud je použita se zábleskovými světly Elinchrom, které také podporují technologii TTL - Generátor ELB 500 TTL a záblesková světla ELC 125 TTL a ELC 500 TTL.
 
 

Funkce HyperSync

Technologie Elinchrom Hi-Sync umožňuje použití rychlejších časů synchronizace než je běžný X-Sync Vašeho fotoaparátu. Funguje na principu doby hoření záblesku. Jednoduše tak přepnete do režimu Hi-Sync a můžete používat i extrémně krátké časy, jako je 1/8000s (pokud to Váš fotoaparát umožňuje). Snadno tak zmrazíte pohyb, přebijete slunce, ztmavíte oblohu či použijete širší clonu. Díky ODS můžete jemně doladit zpoždění spouštěcího signálu a optimalizovat tak expozici, můžete tak získat až o dvě clonová čísla více světla.
 

Funkce HSS - vysokorychlostní synchronizace

Funkce HSS je moderní způsob vysokorychlostní synchronizace, který využívá komunikace mezi řídící jednotkou a fotoaparátem a umožňuje používat časy závěrky až do 1/8000s. Tato technologie je spolehlivější a přesnější než technologie HyperSync.
 

ODS (Over Drive Sync)

ODS umožňuje uživatelům jemné doladění spouštěcího signálu pro optimalizaci expozice při vysokých rychlostech závěrky. Až 2 clonová čísla.
 

Provedení

Skyport Transmitter Pro má až 20 frekvenčních kanálů, které mohou být použity v režimu Normal nebo Speed. Uživatelé mohou snadno rozeznat aktuálně použitý režim u jednotlivých zařízení – zelené podsvícení pro režim normal a červené podsvícení pro režim speed. Dosah jednotky je až 200m v exteriérech a až 60m v interiérech.

Vysílač je napájen dvěma tužkovými AA bateriemi a je vybaven pomocným AF světlem pro rychlejší a přesnější ostření. USB konektor slouží pro aktualizaci firmwaru.
 
 

Parametry

Frekvence 2.4GHz
Kanály 40 / (20 kanálů v režimu normal a 20 kanálů v režimu speed)
Skupiny 4
Synchronizace blesku Normální – limitovaná X-sync fotoaparátu
Hi-Sync nebo HSS – až 1/8000s
Synchronizace na druhou lamelu
Dosah 200m
Pomocné AF světlo Ano
Konektory HotShoe patice
Mini-USB pro aktualizaci firmware
Konektor 2,5 jack pro dálkové ovládání
Napájení 2ks AA baterií
Rozměry 84x 68 x 58 mm
Váha 120g (bez baterií)

Technické informace

Objednací číslo: 19371
Výrobce: Elinchrom
Kategorie: Odpalovače s podporou TTL a HSS
Dostupnost: Na objednávku
Záruka: 24 měsíců
Napájení: Baterie typu AA
Frekvence: 2.4GHz
Počet kanálů: 20
Systém: Elinchrom
Řízení: ano
TTL pro systém: Sony
Počet skupin: 4

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross