Elinchrom Skyport Plus univerzal set (vysílač a přijímač)

Objednací číslo: 19370

Sada bezdrátového vysílače a přijímače Elinchrom Skyport Plus umožňuje synchronizovat téměř jakýkoli blesk (včetně externích blesků) s většinou fotoaparátů na trhu. Dosah mezi vysílačem a přijímačem je až 200m. více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


error Na dotaz
3 090 Kč
2 554 Kč bez DPH

b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Elinchrom Skyport Plus univerzal set (vysílač a přijímač)
Elinchrom Skyport Plus univerzal set (vysílač a přijímač)
3 090 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15
Sada Elinchrom Skyport Plus set obsahuje vysílač a přijímač pro bezdrátovou synchronizaci blesků (včetně externích blesků) s téměř jakýmkoli digitálním fotoaparátem (je potřeba buď klasická hot shoe patice se středovým kolíkem – Canon / Nikon / Sony / Pentax / Samsung / Panasonic / Olympus / Fujifilm … - nebo synchronizační konektor na těle fotoaparátu).

Dosah systému je až 200m. Jednotky jsou napájeny pomocí dvou AA baterií. Robustní provedení a kompaktní design.
 

Hlavní přednosti

  • Dosah vysílače až 200m.
  • Možnost naklápění vysílače.
  • 16 kanálů (8 kanálů v normálním režimu / 8 kanálů ve speed režimu).
  • 4 samostatně ovladatelné skupiny blesků nebo volba ALL.
  • Rychle nastavení výkonu skupiny.
  • Napájení 2ks baterií AA.
  • Kovové sáňky se šroubovací pojistkou.
  • Synchronizační 2,5mm konektor.
  • Režim normal a speed.
 

Vysílač Elinchrom Skyport Plus

Nový vysílač Skyport Plus je navržen tak, aby byl co nejvíce kompaktní a přitom maximálně odolný a funkční. Je napájen dvěma AA bateriemi a nabízí efektivní dosah až 200m.

Můžete s ním synchronizovat všechny zábleskové jednotky Elinchrom a dokonce sním lze řídit i jejich výkon. (platí to pro všechny zábleskové jednotky, s integrovaným systémem skyport – D-Lite RX One / RX 2 / RX 4BRX 250  / 500ELC HD 500 / HD Pro 1000 či Ranger ELB 400). Můžete použít až šestnáct frekvencí a každá má až čtyři použitelné skupiny.

Jedná se o klasický „manuální“ odpalovač, který je kompatibilní s téměř všemi fotoaparáty (fotoaparát musí mít standardní hot shoe patici se středovým kolíkem).
 
 

Přijímač Elinchrom Skyport Plus

Přijímač Skyport Plus je maximálně univerzální a s jeho pomocí lze synchronizovat téměř jakýkoli záblesk. Díky hot shoe patici (patice pro externí blesk) ho lze použít i pro synchronizaci externích blesků. Na spodní straně je opatřen závitem, takže je snadné jej i s bleskem uchytit na stativ.


Při použití s vysílačem Skyport Plus HS je možné systémové blesky, nastavené na plný výkon, použít i  v Hi-Sync módu spolu s dalšími záblesky Elinchrom.
 


Celý systém Skyport Plus je kompatibilní se stávajícím systémem Skyport Speed i s nejmodernějšími jednotkami Elinchrom ELB a ELC.
 
 

Technické informace

Objednací číslo: 19370
Výrobce: Elinchrom
Kategorie: Odpalovače manuální pro blesky
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Záruka: 24 měsíců

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross