Godox Parabolický reflektor 158 KIT - para s fokusem

Objednací číslo: G_P158KIT

Godox Parabolický reflektor 158 KIT - para s fokusem je výhodná praktická sada sestávající se z parabolického reflektoru Godox 158cm, držáku pro fokusovací systém, adaptéru pro světla s bajonetem Bowens, fokusovací tyče a praktické přepravní tašky. Vše… více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


success Doprava zdarma
error Na dotaz
47 690 Kč
39 413 Kč bez DPH

b-truck
Na tento produkt máte dopravu ZDARMA
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Godox Parabolický reflektor 158 KIT - para s fokusem
Godox Parabolický reflektor 158 KIT - para s fokusem
47 690 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15

Godox Parabolický reflektor 158 KIT - para s fokusem je výhodná praktická sada sestávající se z parabolického reflektoru Godox 158cm,  držáku pro fokusovací systém, adaptéru pro světla s bajonetem Bowens, fokusovací tyče a praktické přepravní tašky. Vše v jednom, abyste mohli začít reflektor ihned používat kdekoli na lokaci.

Parabolický reflektor Godox Parabolic158 o průměru 158 cm je ideální pro fotografování portrétu či fashion.  Má vysoce reflexní stříbrný vnitřek. Parabolický tvar nabídne čisté a zrcadlové highlighty a zároveň poskytuje široký zdroj světla, které obklopí fotografovaný subjekt.

 

Držák pro fokusovací systém Godox PF-M je nastavitelný a polohovatelný adaptér, který umožní propojit parabolický reflektor Godox se stativem. Dále slouží jako spojovací článek mezi parabolickým reflektorem Godox a fokusovací tyčí s příslušným adaptém pro ten který systém uchycení modifikátoru (Bowens, Godox mount, Broncolor, Profoto)Držák PF-M je možno použít s parabolickými reflektory Godox 68, 88, 128 a 158mm.

 

Adaptér Godox PF-BM pro bajonet Bowens umožňuje použít jakékoli světlo s bajonetem Bowens s parabolickými reflektory Godox Parabolic 68, 88, 128 a 158.  Upevňuje se na fokusovací tyč, která se posléze upevňuje do držáku fokusovacího systému Godox PF-M.

 

Fokusovací tyč Godox PF-R870 je kompatibilní s parabolickými reflektory Godox Parabolic 128 a 158 a slouží k propojení držáku fokusovacího systému Godox PF-M s adaptéry série Godox PF (Bowens, Godox mount, Broncolor, Profoto)

 

Přepravní taška Godox CB35 – přepravní taška o vnějších rozměrech 94 x 30.5 x 27 cm.

 

Technické informace

Objednací číslo: G_P158KIT
Výrobce: Godox
Kategorie: Parabolické softboxy / reflektory
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Záruka: 24 měsíců
Rozměry (cm): 158
Přepravní rozměry: 94 x 31 x 27 cm
Typ konstrukce: speciální, rychle složitelná
Velikost: 158 cm

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross