Kompozice a filmová řeč

Objednací číslo: S0142

Výuková série Kompozice od Light Garden Academy vás provede vším, co potřebujete vědět o kompozici, od úplných začátků až po komplexní vypravěčské techniky. Dozvíte se, jak povědět jednou fotkou celý příběh, jak vtáhnout diváka do děje, vyvolat emoce a… více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


error Na dotaz
1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH

b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Kompozice a filmová řeč
Kompozice a filmová řeč
1 990 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15

 

Výuková série Kompozice od Light Garden Academy je určena pro všechny fotografy, kteří s kompozicí občas trochu bojují, chtěli by jí porozumět do hloubky a převést jí do praxe. Tato série vás provede vším, co potřebujete vědět o kompozici, od úplných začátků až po komplexní vypravěčské techniky. Dozvíte se, jak povědět jednou fotkou celý příběh, jak vtáhnout diváka do děje, vyvolat emoce a zaujmout.

Dozvíte se více o práci s ohnisky – které vám pomůže vytvořit romantickou atmosféru a které vám naopak zaručí drama a dynamiku. Naučíte se více o vlivu úhlu záběru na výslednou fotografii, naučíte se kdy a jak ořezávat, kdy naopak ne a k čemu jsou náklony fotky.

Video je ve Full HD rozlišení ve formátu mp4. Přehrát je můžete na jakémkoli počítači (Windows i Mac) a většině tabletů.

Obsah série:

Kompozice:

V této části se dozvíte, že skutečná pravidla kompozice jsou daleko komplexnější a nezahrnují pouze zlatý řez, středovky nebo pravidlo třetin. Naučíte se, jak se vymanit z dvourozměrného myšlení a začít přemýšlet v prostoru, dostat do fotografií hloubku. To a ještě mnohem více….

 

Filmová řeč:

Druhou část budeme věnovat filmové řeči. Dozvíte se, jak nafotit sérii fotek, která odvypráví příběh. Naučíte se, jak sérii udržet konzistentní a divácky přitažlivou. Rovnoměrná pozornost je věnována jak teorii, tak jejímu uplatnění v praxi.

Technické informace

Objednací číslo: S0142
Výrobce: Light Garden Academy
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Záruka: 24 měsíců

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Čekejte prosím...
cross