Pozvánka na fotografický festival Pardubice - 12-13.5.2023

Vážení fotografové,

rádi bychom Vás pozvali na Fotografický festival Pardubice, který se bude konat ve dnech 12-13. května. Tento festival je určen především pro všechny milovníky fotografie, kteří si chtějí užít několik dní plných zážitků a fotografování.

Za základní vstupné si můžete svobodně fotit s modelkami na připravených fotografických scénách - těšit se můžete na foceni s autem, s motorkami, máme připravené balonkové scény, fashion i portrétní scény, navštívit přednášky a užít si super fotíci dny. Jako bonus si můžete přikoupit workshopy s profesionálními fotografy, kteří Vám ukážou tajemství své tvorby a zažijete focení, kterým Vás provedou od začátku do konce.

Na festivalu budete moci potkat i náš tým, který vám rád odpoví na vaše otázky ohledně techniky a budete si moci vyzkoušet i většinu produktů od společnosti Godox.

 

Festival se bude konat v kongresovém centru Ideon v centru Pardubic a bude plný skvělých zážitků, které si budete moci odnést domů na svých fotografiích. Navíc, festival je skvělou příležitostí k setkání s dalšími fotografy a výměně zkušeností.

Pozvánka na fotografický festival Pardubice - 12-13.5.2023  

Těšíme se na Vaši účast na Fotografickém festivalu Pardubice a na setkání s Vámi.

Čekejte prosím...
cross