Pozvánka na Godox Day 2022 - již 5.11.2022

 

Rádi bychom vás pozvali na Godox Day 2022, který proběhne v sobotu 5. listopadu 2022 opět v prostorách nádherného studia Hala 11 v Praze. Na několika stanovištích si budete moci vyzkoušet bateriové blesky, studiové blesky a trvalá LED světla značky Godox a jejich příslušenství. Dále se budete moci těšit na krátký workshop nejen o portrétním svícení s Janem Deverou, besedu o používání zábleskových světel Godox a svícení i představení kompletního radiového systému Godox a novinek. Po celou dobu akce vám budou k dispozici naši odborníci, kteří vám rádi poradí s výběrem vhodné techniky či zodpoví vaše dotazy.

 

Více informací na stránkách godox.cz - ZDE

 

 

Koho na Godox Day můžete potkat?  • Janem Deverou se podíváme na způsoby svícení a využití zábleskových světle Godox. ( workshop o světle) 
  • beseda s Terezou Řehulkou (terezarehulka.com) o tom, jak používá světla Godox během focení i natáčení a jak se měnil její přístup k používání světel za posledních 5 let.
  • Od našeho týmu se dozvíte co nového má Godox v nabídce, jak systém Godox funguje, proč je tak oblíbený u nás i ve světě a proč je ve své podstatě stále ještě unikátní.Co všechno na Godox Day budete moc dělat?  • Na třech stanovištích bude možné si vyzkoušet techniku Godox a to jak studiová záblesková světla, tak i bateriové blesky a LED světla. A to vše za asistence našich krásných modelek a modela.
  • Budete si moci prohlédnout novinky v nabídce i osvědčené a léty prověřené veterány.
  • Poslechnout si některou z přednášek.
  • Zeptat se na vše, co vás v souvislosti s technikou zajímá. 

Více informací a registrace na stránkách godox.cz - ZDE 

 

 

 

Budeme se na vás těšit, tým 4studio.cz

 

Video z Godox Day 2021

  

Čekejte prosím...
cross