Pronájem ateliéru

Pronajměte si profesionálně vybavené fotografické studio v centru Plzně.

Nezáleží na tom, zda jste profesionál či začátečník, naše studio Vám jistě nabídne maximální komfort a podporu po celou dobu jeho využívání.

 • o studiu
 • kde nás najdete
 • vybavení studia
 • ceny
 • ​podmínky pronájmu

   

Profesionální fotografické studio

 • Dostupnost studia 24hod. denně (po předchozí domluvě a odsouhlasení).
 • Vybaveno profesionální osvětlovací studiovou technikou, kterou lze po domluvě (za příplatek) rozšířit.
 • K dispozici papírová pozadí 2,75 x 11m v barvách: bílá, černá, šedá a klíčovací zelená. Každý metr ušpiněného pozadí je zpoplatněn 250,-Kč s DPH.
 • Zázemí s WC a kuchyňkou k dispozici.


Studio je vybaveno zábleskovými studiovými světly Godox QT II a QS II série  a bezdrátovými bateriovými blesky Godox AD série s celkovým výkonem až 5000Ws a veškerým potřebným příslušenstvím. Po předchozí domluvě je možné studio využít i pro natáčení videa, při kterém jsou k dispozici profesionální desková světla 4studio MM série s celkovým výkonem odpovídajícím 9000W běžných žárovek.

Dle potřeby je možné zajistit asistenty a operátory světel. Techniku je také možno zapůjčit k použití na jiných lokacích, viz. pronájem techniky.
Naše studio je vhodné jak pro začínající fotografy, kterým poskytneme náležité zaškolení a odbornou pomoc, tak pro profesionály, kterým garantujeme maximální klid na práci. Studio je vybaveno pro mnoho druhů fotografických disciplín, od portrétní fotografie, přes fashion, glamour či uměleckou fotografii až po produktovou fotografii či videoklipy a spoty.

Studio je vhodné i pro další činnosti: komerční prezentace, workshopy či třeba školení. Spolu se studiem můžete využívat kuchyňský kout (příprava nápojů), WC, šatnu a make-up koutek. Přístup k internetu je zabezpečen pomocí WiFi v celém prostoru ateliéru.
 

A kde nás najdete?

Adresa našeho studia je 4studio.cz, Poděbradova 2888/21, Plzeň – město 301 00. Jen pár kroků od Business Center Avalon či OC Plaza.
Parkování je možné buď přímo v traktu budovy (1-2 osobní vozy) nebo v přilehlých ulicích. Také můžete využít krytého parkoviště v Business Centru Avalon.

Ateliér je dobře dostupný i MHD – zastávky tramvaje č.2 „Palackého náměstí“ či „CAN Skvrňanská“, zastávky autobusů „CAN Husova“ či přímo z centrálního autobusového nádraží.

Mapa pro lepší orientaci:


 GPS souřadnice: 49.7465894N, 13.3670336E
 

Vybavení ateliéru

Ateliér je vybaven profesionálním vybavením vhodným pro celou řadu fotografických disciplín. Portrétní, fashion, glamour či umělecká fotografie, produktová fotografie ale i natáčení klipů, videí a spotů.

V základu je k dispozici:

 • Záblesková světla Godox QT II série (1x 400Ws a 1x 600Ws), QS II Série (2x 400Ws a 1x 600Ws) a bateriovými blesky Godox AD série (4x 600Ws, 2x 400Ws a 3x 200Ws) s možností dálkového ovládání světel.
 • Modifikátory světla pro tyto záblesky – Softboxy (60x90cm, 80x120cm), Octaboxy (95cm, 120cm), Stripboxy (35x160cm), Deepboxy (90cm, 120cm), studiové deštníky (102 a 180cm), reflektory BeautyDish 40cm a 56cm, klasické reflektory 17cm s voštinou či s klapkami s barevnými filtry, komínkové reflektory i reflektory na pozadí.
 • Všechny blesky jsou synchronizovány a řízeny pomocí radiových řídících jednotek Godox Xpro a X2T ve verzích pro fotoaparáty Canon, Nikon, Sony, FujiFilm, Panasonic a Olympus. Pro ostatní systémy můžeme nabídnout univerzální řídící jednotku XT-16.
 • Blesky i světla jsou umístěna na profesionálních studiových stativech s maximální výškou 2,5m a jeřábových (boom stand) stativech Polystand společnosti Elinchrom.
 • Profesionální papírové pozadí Savage a CI background s rozměry 2,75 x 11m v základních barvách (bílá, černá, šedá a klíčovací zelená), po domluvě je možné použít vlastní pozadí nebo zakoupit pozadí požadované barvy. Za každý metr ušpiněného pozadí je účtován poplatek 250,-Kč s DPH.

 
Po domluvě je možné využít:

 • Profesionální fotografický produktový stůl pro bezstínovou fotografii Y-18A 110x200x75cm.
 • Trvalá desková světla 4studio MM série pro svícení při natáčení videa.
 • Odrazné plochy, desky a jejich držáky.
   

Ceny

První 2 hodiny pronájmu

850,-Kč s DPH

Každá další započatá hodina

400,-Kč s DPH

Každý metr ušpiněného pozadí

250,-Kč s DPH

Minimální doba pronájmu studia jsou dvě hodiny! Při delším či častějším pronájmu lze domluvit individuální slevy.
 

Podmínky pronájmu

Nájemce je povinen zapůjčené předměty udržovat v původním stavu.V případě poškození, odcizení nebo zničení zapůjčených předmětů je nájemce povinen tyto předměty uhradit v plné výši (při opravitelném poškození je povinen uhradit opravu v plné výši).

Ve fotoateliéru je nutné přezutí nebo čistá obuv. Ve fotoateliéru je zákaz kouření a užívání omamných a psychotropních látek. V případě porušení bude smluvní vztah okamžitě ukončen bez nároku na vrácení případně zbylé částky za pronájem.

Nájemce je oprávněn movité věci, jež jsou předmětem této smlouvy, využívat pouze k účelu fotografování na místě tomu určeném. Příslušenství foto techniky nesmí být použito mimo prostory ateliéru.

V případě znečištění zapůjčeného předmětu je nájemce povinen tento předmět před navrácením očistit na vlastní náklady. Pokud tak neučiní, je pronajímatel oprávněn účtovat nájemci pokutu ve výši 250,-Kč za každý znečištěný kus zařízení.

 

Čekejte prosím...
cross