Radiový odpalovač Pixel King X i-TTL Nikon (samostatný přijímač)

Objednací číslo: P1204

Pixel King X je přijímač pro třetí generací velice oblíbených a úspěšných radiových odpalovačů Pixel King Pro s podporou i-TTL a to až na vzdálenost 300m. Samozřejmostí je i vysokorychlostní synchronizace (FP) s krátkými časy závěrky – až 1/8000s. více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


error Na dotaz
2 449 Kč
2 024 Kč bez DPH

b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Radiový odpalovač Pixel King X i-TTL Nikon (samostatný přijímač)
Radiový odpalovač Pixel King X i-TTL Nikon (samostatný přijímač)
2 449 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15

Pixel King X je přijímač pro třetí generací velice oblíbených a úspěšných radiových odpalovačů Pixel King Pro s podporou i-TTL a to až na vzdálenost 300m. Samozřejmostí je i vysokorychlostní synchronizace (FP) s krátkými časy závěrky – až 1/8000s.


Jedná se pouze o přijímač, pro správnou funkci je potřeba i vysílač – ten naleznete třeba v sadě Pixel King ProPřijímač je určený pro rozšíření stávajících sad odpalovačů. Další popis a popis funkcí je platný jen pro celou sadu – tedy vysílač s přijímačem/přijímači.
 

Hlavní funkce systému Pixel King Pro

Pomocí vysílače lze dálkově nastavit výkon blesku (nasazeného na přijímači) v rozsahu 1/128 až 1/1 a to v krocích po 1/3EV. Přijímače lze rozdělit do třech skupin a každé skupině lze nastavit jiný výkon i režim blesku. Současně tak můžete odpalovat blesky v režimu TTL i v manuálním režimu. V TTL režimech lze skupinám přidělit poměry 8:1 – 1:1 – 1:8. Dálkově nastavit lze i rozsah zoomu blesku – a to jak automaticky, tak manuálně.

 

Synchronizace

Odpalovače podporují synchronizaci na první i druhou lamelu a samozřejmě i vysokorychlostní synchronizaci (FP – až 1/8000s)Vysokorychlostní synchronizaci musí podporovat i fotoaparát!
 

Napájení

Přijímače i vysílač jsou napájeny dvěma kusy 1,5V tužkových baterií (velikost AA), lze použít i dobíjecí baterie. (Baterie nejsou součástí balení)
Jednotky lze také napájet přes USB port, 5V DC.
 

Aktualizace firmware

Pomocí USB konektoru lze jednotku připojit k PC a aktualizovat firmware. Což zajistí stálou kompatibilitu i s novými modely fotoaparátů a blesků. Návod k aktualizaci a nejnovější firmware naleznete zde – aktualizace Pixel King Pro.
 

Zpracování

Přehledný LCD displej s podsvícením zobrazuje všechny potřebné údaje. Nastavený režim skupin (manuál / TTL), kompenzace expozice, manuálně nastavený výkon, poměr intenzit skupin, režim Master / Slave, režim synchronizace či stav baterie.

Vysílač je osazen kovovými sáňkami pro blesk, podporujícími kompletní přenos TTL. Přijímače je možné s bleskem propojit přes sáňky blesku nebo pomocí synchronizačního kabelu.
Odpalovače jsou vyztuženy masivním kovovým rámem stejně jako kovová hot shoe patice.
 

Použití jako bezdrátová spoušť

Odpalovače je možné použít i jako bezdrátovou spoušť fotoaparátu a to až na vzdálenost 300m. Jednoduše propojte vysílač s fotoaparátem pomocí kabelu (kabely se dokupují zvlášť, nejsou součástí balení).        
 

Kompatibilita s blesky

Nikon SB-910 / SB-900 / SB-800 / SB-700 / SB-600 / SB-500 / SB-400
Pixel X800N Standard
Yongnuo YN568EX / YN565EX / YN468 II
Nissin Di700 / Di866 II / MG8000
Metz Bez možnosti nastavení výkonu blesku: MB 58 AF-2 / MB 58 AF-1 / MB 52 AF-1 / MB 50 AF-1 , S možností nastavení blesku: MB 44 AF-1
Oloong 551EX / SP-690 II
 
 

Obsah balení:

1x Přijímač Pixel King X
1x Adaptér pro uchycení přijímače k blesku
1x CZ návod

Technické informace

Objednací číslo: P1204
Výrobce: PIXEL
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Záruka: 24 měsíců
Napájení: Baterie typu AA

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross