SoftBox 4studio NE Octa 140cm, bajonet Bowens

Objednací číslo: 612077

Osmiboký softbox 4studio NE Octa s průměrem 140cm je určený pro světla s klasickým bajonetem typu Bowens. Lze jej tedy použít na světlech Bowens, 4studio, Godox, Fomei, Walimex a na mnoha dalších. Softbox změkčuje světlo a je proto ideálním… více

smile
Tento produkt naleznete i ve zvýhodněných setech.
Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


error Na dotaz
1 560 Kč
1 289 Kč bez DPH

b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
SoftBox 4studio NE Octa 140cm, bajonet Bowens
SoftBox 4studio NE Octa 140cm, bajonet Bowens
1 560 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15

Octagonový (osmiboký) softbox 4studio NE Octa s průměrem 140cm ocení převážně portrétní fotografové. Díky své velikosti nabídne velice měkké světlo, tolik vyhledávané právě při portrétním svícení.

 

Softbox je určený pro změkčení světla, paprsky světla jsou při průchodu difuzními látkami rozlámány a ze softboxu poté vystupují pod mnoha úhly. Díky tomu softbox při použití z vhodné vzdálenosti krásně projasní stíny, zjemní přechod mezi stínem a světlem a postará se tak i částečně o zahlazení nerovností pokožky.

Softboxy samozřejmě naleznete nejen v portrétní fotografii, ale i v produktové, fashion, glamour či aktové fotografii.

Díky svému tvaru je vhodný pro „simulování“ slunce jako zdroje světla – podobné nasvícení předmětů (rozložení světelných paprsků).

 

Softboxy modelové řady 4studio NE mají klasickou žebrovou konstrukci a jsou vybaveny jedním vnitřním a jedním vnějším difuzorem. Vnitřní strana softboxu je vždy střírná, aby nedocházelo k velkému úbytku světla. Softbox lze libovolně otáčet o 360° a přitom nemusíte manipulovat se světlem či bajonetem.

 

Softbox je určený pro světla s bajonety typu Bowens. Lze jej tak použít na světlech Bowens, 4studio, Godox, Fomie, Walimex, … a mnoha dlaších. Bajonet softboxu je možné vyměnit za bajonet pro světla Elinchrom, je potřeba ale dokoupit náhradní redukci M0446 adaptér 135mm pro Elinchrom.

  
 

Obsah balení:

1x

Konstrukce softboxu s odraznou plochou

1x

Vnitřní difuzor

1x

Vnější difuzor

1x

Přepravní textilní vak

Technické informace

Objednací číslo: 612077
Výrobce: 4studio
Kategorie: Softboxy vhodné pro studiové blesky
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Záruka: 24 měsíců
Rozměry (cm): 140
Typ bajonetu: Bowens
Průměr (cm): 140
Typ konstrukce: klasická

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev

Výhodné sety

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross