SoftBox 4studio SS-3, 95 cm , Bowens

Objednací číslo: M0409

Klasický octagonový softbox 4studio SS-1 je ideálním pomocníkem při fotografování v ateliérech a studiích. Softbox změkčí světlo – projasní tvrdé stíny a díky tomu jej využijete jak při produktových fotografiích, tak třeba i při fotografování portrétu ve… více

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.


b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
SoftBox 4studio SS-3, 95 cm , Bowens
SoftBox 4studio SS-3, 95 cm , Bowens
1 130 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15
Octagonovýsoftbox s průměrem 95 cm patří mezi základní vybavení každého ateliéru. Softboxy změkčí světlo - projasní tvrdé stíny. Díky tomu jsou vhodné převážně pro fotografie, kde je kladen důraz na jemné stíny. Softboxy najdou své uplatnění téměř v každé studiové fotografické disciplíně (portrét, glamour, akt, fashion, produktová fotografie … ). Díky svým rozměrům je vhodný pro „simulování“ slunce jako zdroje světla – podobné nasvícení předmětů (rozložení světelných paprsků).

Softboxy 4studio modelové řady SS-1mají klasickou konstrukci s jedním vnitřním a druhým vnějším difuzním plátnem. Vnitřní strany softboxu jsou stříbrné a tím dochází k ideálnímu směrování světla bez velkého úbytku.  Díky bajonetu kompatibilnímu se systémem Bowens je lze použít u většiny studiových záblesků s bajonety Bowens (4studio, Bowens, Godox, Fomei, Walimex, … ).

Softbox lze libovolně otáčet o 360° a přitom nemusíte manipulovat se světlem či bajonetem. Vnitřní plochy softboxu jsou stříbrné a ideálně odrážejí světelné paprsky. O změkčení světla se starají dvě difuzní plátna, jedno vnitřní a druhé vnější.
 
Stativ a zábleskové světlo na některých fotografiích nejsou součástí dodávky, slouží jen jako ilustrace použití.

 

Obsah balení:

1x Konstrukce softboxu s odraznou plochou
1x Vnitřní difuzor
1x Vnější difuzor
1x Přepravní textilní vak

 

 

 

Parametry:

Parametr: Hodnota:
Pro bajonety Bowens typ S
Rozměry průměr 95 cm
Otočný o 360° Ano
Voština / odnímatelná Ne / ne
Způsob konstrukce Klasická

Technické informace

Objednací číslo: M0409
Výrobce: 4studio
Dostupnost: Již se nevyrábí
Záruka: 24 měsíců

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross