Softbox s voštinou 4studio KS-60x90 , deštníkové otevírání , Bowens

Objednací číslo: 612017

Profesionální rychle složitelné a rozložitelné softboxy s voštinou 4studio KS série jsou ideálním řešením pro outdoorové fotografování, fotografování v exteriérech nebo při nutnosti softbox často skládat a rozkládat. Díky „deštníkovému“ způsobu složení a… více

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.


b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Softbox s voštinou 4studio KS-60x90 , deštníkové otevírání , Bowens
Softbox s voštinou 4studio KS-60x90 , deštníkové otevírání , Bowens
1 267 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15
Profesionální obdélníkový softbox s odnímatelnou voštinou s rozměry 60*90 cm patří mezi základní vybavení každého ateliéru. Softboxy změkčí světlo - projasní tvrdé stíny. Díky tomu jsou vhodné převážně pro fotografie, u kterých je kladen důraz na jemné stíny. Softboxy najdou své uplatnění téměř v každé studiové fotografické disciplíně (portrét, glamour, akt, fashion, produktová fotografie … ).

Softboxy 4studio modelové řady KS vynikají způsobem konstrukce, který umožňuje jejich rychlé a snadné složení a rozložení (celé složení softboxu zabere pouhou minutu). A to díky deštníkovému způsobu napínání žeber softboxu. Pouhým stlačením hlavní rozety propnete žebra softboxu a získáte tím ideálně napnutou konstrukci. Poté již stačí uchytit vnitřní difuzor a venkovní difuzor a případně připnout voštinu (viz. fotografie). Díky tomu je celý softbox ideální volbou při častém přenášení, užití v exteriérech a v mobilních fotostudiích. Díky bajonetu kompatibilnímu se systémem Bowens je lze použít u většiny studiových záblesků s bajonety Bowens.

Softbox lze libovolně otáčet o 360° a přitom nemusíte manipulovat se světlem či bajonetem. Vnitřní plochy softboxu jsou stříbrné a ideálně odrážejí světelné paprsky. Pro odstranění „zbloudilých“ paprsků slouží voština, která zajistí dokonalé směrování světla.
 

 

Obsah balení:

1x Konstrukce softboxu KS s odraznou plochou
1x Vnitřní difuzor
1x Vnější difuzor
1x Voštinový filtr
1x Přepravní textilní vak

 
 
Postup pro složnení SoftBoxů série KS.

 

Parametry:

Parametr: Hodnota:
Pro bajonety Bowens typ S
Rozměry 60 x 90 cm
Otočný o 360° Ano
Voština / odnímatelná Ano / ano
Způsob konstrukce Rychlostavitelný

Technické informace

Objednací číslo: 612017
Výrobce: 4studio
Dostupnost: Již se nevyrábí
Záruka: 24 měsíců

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross