Spotlight Godox kit VSA-26° , VSA-26kit

Objednací číslo: G_VSA-26kit

Godox Spotlight adaptér s objektivem 26° je určen k preciznímu tvarování světla, ať už při divadelním svícení nebo např. fashion. V balení sady je adaptér, objektiv, držák gobo filtrů, 3ks gobo filtrů a přepravní taška. Adaptér lze použít na všech… více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


success Doprava zdarma
error Na dotaz
14 890 Kč
12 306 Kč bez DPH

b-truck
Na tento produkt máte dopravu ZDARMA
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Spotlight Godox kit VSA-26° , VSA-26kit
Spotlight Godox kit VSA-26° , VSA-26kit
14 890 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15

Godox Spotlight adaptér VSA v sadě s objektivem 26° najde uplatnění při dramatickém stylu svícení, divadelním svícení, případně fashion ap. Jako každé divadelní bodové světlo – spotlight - umožňuje zúžit úhel vyzařování, ostře ohraničit nasvícenou oblast a pomocí gobo filtrů či barevných gelů vytvořit kreativní nasvícení.  Spotlight adaptér je určen výlučně pro použití s trvalými LED světly s bajonetem Bowens. Je možno použít trvalá LED světla až do výkonu 300W. V adaptéru jsou přímo vestavěna clonítka, která umožňují precizní tvarování světla.

Objektivem je možno v adaptéru pohybovat a fokusovat tak paprsek světla.

Spolu s adaptérem a objektivem je v balení i držák gobo filtrů, tři gobo filtry a rámeček na barevné gely či korekční gely. Barevné gely VSA-11C a korekční gely VSA-11T se dokupují samostatně. S adaptérem je možné ve speciálním slotu použít i clonu iris VSA-ID pro další tvarování světla. Tato clona se též dokupuje samostatně.

Dokoupit se dají zvlášť celkem 4 sady gobo filtrů určené přímo pro adaptér VSA (každá sada obsahuje 6ks gobo planžet s různými vzory).

K dispozici jsou ještě další dva samostatně dokoupitelné objektivy – 19° a 36° - pro další rozšíření možností nasvícení

Celá sada je dodávána v praktické přepravní tašce.

Technické informace

Objednací číslo: G_VSA-26kit
Výrobce: Godox
Kategorie: Ostatní příslušenství pro LED světla
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Záruka: 24 měsíců

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross