Spoušť MIOPS Smart Trigger + kabel Nikon N3 (DC2)

Objednací číslo: MI006

MIOPS Smart+ je speciální spoušť, která umožňuje spouštět fotoaparát či blesk pomocí světla, zvuku či laseru. Lze jej použít i na time laps a je možné jej ovládat pomocí aplikace v chytrém telefonu (Bleutooth kompatibilní). Umožní Vám snadno fotografovat… více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


success Doprava zdarma
error Na dotaz
6 790 Kč
5 612 Kč bez DPH

b-truck
Na tento produkt máte dopravu ZDARMA
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Spoušť MIOPS Smart Trigger + kabel Nikon N3 (DC2)
Spoušť MIOPS Smart Trigger + kabel Nikon N3 (DC2)
6 790 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15

MIOPS Smart+ nabízí univerzální způsob spouštění fotoaparátu či blesků pomocí světla, zvuku nebo laseru. K dispozici je šest pracovních režimů s nastavitelnou citlivostí na daný způsob spouštění.

   

Kromě spouštění světlem, zvukem a přerušením laserového paprsku umožňuje MIOPS dále režim Timelaps a HDR mód, které umožní další kreativní použití. MIOPS má externí port pro připojení různých senzorů pro spouštění fotoaparátu a blesku (spouštění teplotou, tlakem či vlhkostí). Pro ovládání můžete využít přehledný displej s tlačítky na těle nebo chytrý telefon, který k MIOPSu připojíte pomocí bluetooth a v přehledné a srozumitelné aplikaci si vše nastavíte.

  

Obsah balení:

1x MIOPS Smart Trigger
1x Baterie pro MIOPS Smart Trigger
1x Synchronizační kabel pro propojení s bleskem
1x USB kabel pro nabíjení baterie a aktualizaci firmwaru
+

1x Propojovací kabel MIOPS Nikon N3 (DC2)

 

Kompatibilní s

Nikon: Coolpix P7800 / D3100 / D3200 / D3300 / D5000 / D5100 / D5200 / D5300 / D5500 / D600 / D610 / D7000 / D7100 / D7200 / D750 / D90 / Df / P7700 / P7800

     

MIOPS Smart Trigger

MIOPS Smart Trigger je univerzální spoušť fotoaparátu a/nebo blesku, která umožňuje spouštění pomocí světla, zvuku či laseru. Kromě spouštění světem, zvukem a přerušením laserového paprsku umožňuje MIOPS spouštět fotoaparát i v režimu timelaps a HDR. U každé metody nabízí MIOPS regulaci citlivosti či nastavení dalších parametrů. MIOPS umožňuje do externího vstupu připojit speciální senzory, které mohou reagovat na teplo, tlak či vlhkost.
MIOPS je možné ovládat pomocí tlačítek a barevného displeje na těle spouště nebo pomocí aplikace v chytrém telefonu (nutná podpora bluetooth). Aplikace je dostupná jak pro uživatele iOS, tak pro uživatele systému Android. Přehledné a intuitivní ovládání jak na těle spouště, tak pomocí aplikace.


Režim spouštění světlem (Lighting)

Integrovaný světelný senzor detekuje změny v okolním světle a aktivuje spoušť fotoaparátu nebo synchronizaci blesku během několika nanosekund. Díky nastavení citlivosti s širokým rozsahem je tedy možné spínat fotoaparát silným bleskem nebo i slabou změnou okolního světla. Tento režim je možné použít i k fotografování ohňostrojů, blesků, … na základě změny světla.


Režim spouštění laserem (Laser mode)

MIOPS má integrovaný senzor laserového paprsku, pokud svítíte laserovým paprskem na senzor MIPSu, spoušť čeká v nesepnutém stavu. Pokud je paprsek přerušen (padajícím předmětem, kapkami, zvířetem, …), dojde k spouštění spouště či blesku.


Režim spouštění zvukem (Sound mode)

Jednotka má vestavěný velice citlivý mikrofon, který dokáže detekovat zvuk. Díky tomu můžete spouštět fotoaparát či blesk zvukem rozbití skla, prasknutím balónku či tlesknutí rukama. Můžete také nastavit zpoždění spouště a citlivost s jakou bude MIOPS na zvuk reagovat.


Režim Timelaps

Tento režim umožňuje zadat časový interval v rozmezí jedné sekundy až jedné hodiny a počet požadovaných fotografií v tomto intervalu. LCD obrazovka se po zadání vypne pro úsporu energie, což Vám umožní pořizovat timelaps až v několika dnech či dokonce měsících (s použitím externího zdroje napájení).


Režim HDR

Pokud Váš fotoaparát nemá funkci expozičního bracketingu (expozice s různou hodnotou), MIOPS Vám umožní nastavit střed expozice a podexponování i přeexponování pro potřeby HDR fotografie.


Externí vstup

MIOPS umožňuje připojit jakoukoliv externí spoušť, která má výstupní signál v rozmezí 0 až 3V. Například senzory tlaku, teploty či vlhkosti.


Kombinace senzorů

MIOPS umožňuje vytvářet uživatelské scénáře, ve kterým můžete jednotlivé senzory kombinovat a to až v pěti krocích. Je tedy možné třeba spouštět funkci timelapse až po detekci záblesku (či rozednění).


Spouštění fotoaparátu a blesku

Spoušť MIOPS má dva výstupy. Jeden pro záblesk (standardní synchronizační konektor) a jeden pro fotoaparát. Tyto výstupy jsou od sebe elektronicky odděleny, tak, aby nedošlo k poškození fotoaparátu ani blesku. MIOPS je možné připojit k mnoha různým fotoaparátům, pro připojení slouží propojovací kabely (nejsou součástí balení), které také naleznete v naší nabídce. Spoušť MIOPS se pomocí propojovacího kabelu připojí do konektoru kabelové spouště na Vašem fotoaparátu.


Mini-USB konektor

Mini-USB konektor který najdete na boční straně spouště je určený pro nabíjení baterie spouště. Jeho pomocí je také možné aktualizovat firmware spouště MIOPS.

Přečtěte si o produktu více v těchto článcích

Technické informace

Objednací číslo: MI006
Výrobce: MIOPS
Kategorie: Kabelové spouště pro fotoaparáty
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Záruka: 24 měsíců
Napájení: Li-ion baterií

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross