Zpracování fotografie a retuše pro pokročilé - kurz

Objednací číslo: K0106

Cílem kurzu je naučit vás pokročilé techniky zpracování fotografií a retuše. Zpracování Rawu, techniky frekvenční separace, Dodge&Burn, color gradingu a využití LUT tabulek ... více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


error Na dotaz
2 290 Kč
1 893 Kč bez DPH

b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Zpracování fotografie a retuše pro pokročilé - kurz
Zpracování fotografie a retuše pro pokročilé - kurz
2 290 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15

Termín konání:  14.12.2019

 

O kurzu

Cílem kurzu je naučit vás pokročilé techniky zpracování fotografií a retuše. Ukážeme si zpracování Rawu v různých programech a následně pokročilé techniky zpracování v Adobe Photoshopu. Velmi detailně probereme možnosti techniky frekvenční separace a jak ji vylepšit (Frekvenční separace 2.0) a jak tuto techniku můžete použít nejen při retuši pleti ale i např. při produktové fotografii. Dál se budeme zabývat technikou Dodge&Burn k čemu se dá použít a jak ji vhodně kombinovat s FS 2.0. Podíváme se i na další techniky a na základy color gradingu a využití LUT tabulek pro práci s barvami. A nakonec si ukážeme i různé postupy pro převod fotografií do černobílé podoby.

 

Stručný program

  • Pokročilejší zpracování fotografií v Adobe Lightroom.

  • Ukázka zpracování RAW souborů v jiných programech (Capture One)
  • Pokročilé techniky retuší v Adobe Photoshop.
  • Frekvenční separace 2.0, Dodge&Burn, Luminosity mask,…
  • Využití LUT tabulek pro barevné korekce
  • Převod fotografií do černobílé.

 

Komu je kurz určený

Kurz je určený mírně pokročilým až pokročilým fotografům nebo jako návazný kurz po kurzu Základy zpracování digitální fotografie.

 

Co s sebou

Sebou si přineste notebook či PC s nainstalovaným programem Adobe Lightroom (nejlépe poslední verzi) a Adobe Photoshop. Rozhodně doporučuji myš (na touchpadu se opravdu retušovat nedá) případně pokud máte grafický tablet (není podmínkou).

Na praktické cvičení si můžete vzít s sebou i své fotografie, na kterých si budete moci vyzkoušet získané dovednosti.

 

 

Počet účastníků je omezen na 7.

Cena kurzu je 2290,-Kč s DPH

Termín kurzu 14.12.2019 od 10:00 do 16:30 (přestávka na oběd 12:00 až 13:00) , Připravujeme i další termín kurzu - pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

O lektorovi

Jan Devera

První fotografii vytvořil v 8 letech fotoaparátem Smena 8. Následně se přes analogovou fotografii a zvětšovák v koupelně dostal až k digitální fotografii které se věnuje od roku 2009. Převážně fotí ženský portért, glamour a akt.

V poslední době se věnuji zejména kombinaci digitální fotografie a historickému fotografickému procesu Van Dyke. Je členem Plzeňského fotoklubu, kde pravidelně pořádá přednášky na různá témata.

 

Ukázka před a po retuši:

 

Ukázky práce lektora

        

 

Objednání a platba za kurz

Kurz lze objednat e-mailem nebo přes náš e-shop. Registrace na kurz je aktivní až po obdržení platby za kurz (platba je možná bankovním převodem, hotově na prodejně nebo přes platební bránu při objednání přes e-shop).  V případě, že nedojde k uhrazení objednávky kurzu do 5 kalendářních dní, bude objednávka stornována ze strany pořadatele kurzu (není-li předem dohodnuto jinak).

Podmínky prodeje fotografických kurzů jsou blíže specifikovány v tomto textu.

 

Technické informace

Objednací číslo: K0106
Výrobce: 4studio
Kategorie: Fotografické kurzy
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross