Výuková série: Profesionální Postprodukce: Retuše

Objednací číslo: S0125

Naučte se retušovat jako profesionálové v časopisech a reklamních agenturách. Dokonalých výsledků se dá docílit i poměrně krátkém čase. Jen je třeba znát ty správné postupy. Vše Vás srozumitelnou formou naučí Profesionální Postprodukce - Retuše od Light… více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


error Na dotaz
2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH

b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Výuková série: Profesionální Postprodukce: Retuše
Výuková série: Profesionální Postprodukce: Retuše
2 490 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15
Tato série byla nahrazena novou sérií Retuše 2.0

 

Nástupce oceňovaných výukových sérií české školy profesionální fotografie a retuše Light Garden academy. Profesionální Postprodukce – Retuše Vás naučí bleskové precizní úpravy pleti, které ocení nejeden svatební, portrétní či reportážní fotograf. Dozvíte se jak vylepšit techniky frequency separation pro beauty retuše. Věnovat se budete ale i finálním úpravám fotografie, jak používat tónování, přidat efekty a odlišit tak fotografie od moře fotografické šedi.
 

Praktická část série

Převod z RAW souboru

Naučíte se efektivně a správně používat nástroje pro převod RAW souboru tak, abyste dostali vždy maximálně kvalitní data, se kterými budete moci pracovat. 

 

Retuš pleti

Základem každé fotografické retuše je precizní retuš pleti. Projdete si všechny techniky, které se současné době používají. Naučíte se pleť rychle vyčistit i sladit do jednoho odstínu. Naučíte se i vylepšenou metodu frequency separation.
 

Technická retuš

Naučíte se retušovat oči, jak model obléci či část oblečení odstranit a co dělat se zmačkaným oblečením. Nechybí ani pokročilá retuš vlasů.
 

Retuše prostředí

Projdete od jednodušších úprav (odstraňování jednodušších elementů nebo jejich přidávání) až ke složitým komplexním retuším prostředí. Naučíte se přidávat světelné zdroje, přebarvit prostředí nebo přidat realistické atmosférické efekty.
 

Techniky reklamní retuše

Naučíte se, jak fotografie vylepšit a nablýskat tak, aby diváka zaujali hned na první pohled. 

 

Finální úpravy a barevné tónování

Finální úpravy jsou kombinací barevného tónování, práce s kontrastem a speciálními efekty. Dostanete i užitečné akce pro Photoshop.

Teoretická část série

Teorie retuše

Zásadní informace pro každého retušéra. Dozvíte se, jak by měl obličej vlastně vypadat a co všechno je a není třeba retušovat. 

 

Teorie barev

To nejpodstatnější z teorie barev se Vám autoři pokusí předat co nejsrozumitelnější formou.
 

Technická data

Záznam je natočen v profesionálním zvukovém studiu a ve FullHD rozlišení (1920x1080). Obdržíte i veškeré potřebné zdrojové soubory, které budete používat během kurzu

Technické informace

Objednací číslo: S0125
Výrobce: Light Garden Academy
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross