Výuková série: Profesionální Postprodukce: Rychlé úpravy

Objednací číslo: S0129
Akce Výprodej

Pokud potřebujete rychlé a efektivní úpravy fotek, je tento kurz určený právě Vám. Svatební, portrétní či reportážní fotografie u kterých si nemůžete dovolit strávit moc času se naučíte upravovat tím maximálně nejefektivnějším způsobem. více

Zboží není na skladě

Toto zboží není aktuálně na našem skladě. Pokud si přejete být informováni v případě naskladnění zboží, vyzkoušejte tlačítko "Kdy bude skladem?".


error Na dotaz
-15% (1 999 Kč)
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH

b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Výuková série: Profesionální Postprodukce: Rychlé úpravy
Výuková série: Profesionální Postprodukce: Rychlé úpravy
1 699 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15

Pokud potřebujete rychle odevzdat fotky a nemáte dostatek času na preciznější úpravy, neznamená to, že nemůžete odevzdat kvalitně odvedenou práci. Velké série portrétů, svatební fotografie, fotografie z dovolené a mnoho dalších větších sérií teď zvládnete upravovat efektivně a s maximální úsporou času.

 

 

Praktická část kurzu

Dvouminutová úprava

Nejrychlejší verze úprav je určena hlavně pro svatební a portrétní fotografy, ale využijí ji i reportážní fotografové. Naučíte se z RAWu dostat křišťálově čistá data, sladit barvy pleti, pokročilé barevné tónování i finální úpravy. Vytvoříte si rychlé předvolby, které Vám práci ještě urychlí. Ve dvou minutách postprodukce stihnete i lehké úpravy v Photoshopu. Výsledné fotky budou i po takto rychlé úpravě vypadat skvěle.

 

 

Pětiminutová úprava

Pět minut je již poměrně dlouhá doba. Zvládnete pohodlně převod z RAWu, úpravy proporcí postavy, lehkou retuš pleti a ještě zbyde čas na barevné tónování. Z technik se tak naučíte hlavně rychlou retuš pleti, prostředí a způsoby, jak práci ještě zefektivnit. Naučíte si vytvářet vlastní akce ve Photoshopu a mapovat vlastní klávesové zkratky.

 

 

Patnáctiminutová úprava

Za patnáct minut je možné zvládnout i plnohodnotnou retuš fotky. Pleti se budete věnovat do detailů, zvládnete rozsáhlejší úpravy scény (výměny barev,…) a vylepšíte oblohu i krajinu na snímku. Natónování fotografie pro Vás již nebude problém a ještě vám zbyde čas na finální úpravy a efekty.

 

 

Teoretická část kurzu

Teorie je striktně omezena na nejnutnější a nejpoužívanější. Dozvíte se o teorii barev, rychlou retuš a práci s pozorností diváka. To vše v krátkých a srozumitelných blocích, které si zvládnete pustit i při ranní cestě do práce či při snídani.

 

Pro koho je série určena?

Rozhodně ne pro úplné začátečníky. Rychlé úpravy jsou postavené na základech, které jste mohli získat třeba v kurzu Retuše (částečně i při kurzu Montáže). Pokud si tedy nejste jistí, že máte dostatečné znalosti základů, doporučujeme nejdříve sérii Retuše.

 

Jak je série koncipována?

Celý kurz je postaven na více kratších kapitol, což pomůže při orientaci a zároveň budete moci jednotlivé části sledovat opravdu kdekoli.

 

Bonus

Jako bonus získáte spoustu akcí a presetů, které vám usnadní život.

 

Co potřebujete?

Adobe Photoshop CC (případně Lightroom) a pro převod z RAW formátu program Capture One 9 či CameraRaw.

Technické informace

Objednací číslo: S0129
Výrobce: Light Garden Academy
Kategorie: Výukové programy a DVD
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross