Plánování & Produkce , průvodce pro fotografa

Objednací číslo: S0130

Pronikněte do dvou nejzajímavějších a leckdy i nejtěžších fotografických disciplín – plánování a produkce. Na dvou velkých projektech vám Stanislav Petera ukáže od vymýšlení až po samotnou realizaci celý proces vzniku „velké fotografie“. více


error Na objednávku
Kdy zboží dostanu?
PPL kurýrní služba ve středu 10.5.2023
PPL na Slovensko ve čtvrtek 11.5.2023
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 22.3.2023 04:37 a pro 1ks
2 990 Kč
2 471 Kč bez DPH

b-calendar
Doprava zdarma nad 5000 Kč
b-phone
Rádi poradíme
b-screwdriver
Záruka i servis
b-star
Inspirace
Plánování & Produkce , průvodce pro fotografa
Plánování & Produkce , průvodce pro fotografa
2 990 Kč

Popis produktu

Přemysl Švarc

Rádi vám poradíme s výběrem

Přemysl Švarc
svarc@4studio.cz
+420 722 993 710
Po - Čt: 9 - 17 / Pá: 9 - 15
Tato série již není v prodeji

 

Pronikněte do dvou nejzajímavějších a leckdy i nejtěžších fotografických disciplín – plánování a produkce. Na dvou velkých projektech vám Stanislav Petera ukáže od vymýšlení až po samotnou realizaci celý proces vzniku „velké fotografie“.

 

Plánování

V první části průvodce vám Stanislav Petera ukáže plánování. Od mlhavé představy, která by chtěla ztvárnit po ucelení formy, struktury a promyšlení detailů.


Jaký příběh budete vyprávět, o kom budete vyprávět, v jaké době? Jaké emoce má vyvolat? Jak jemný či dramatický? … tyto a mnoho dalších otázek je třeba si položit před realizací. Naštěstí jsou ale jednoduché systémy, které vám usnadní život.


V přípravné fázi používáme reference a inspirační zdroje či odbornou literaturu. To vše dodá našemu příběhu na hloubce a uvěřitelnosti. Do detailu rozebereme všechny možnosti, které fotograf má. V části o plánování vám Stanislav Petera ukáže všechny triky, které za poslední roky nasbíral při přípravě mnoha projektů.

 

Obsah

 • Idea/vize
 • Reference a inspirace
 • Vypravěčské techniky
 • Kompozice, filmová řeč a skladba obrazu
 • Storyboard

 

 

Produkce

Jakmile je plán hotový, zbývá jej již "jen" realizovat. Najít lokaci, modely, letadlo, … a vše vyfotit. Možná jste si všimli, že focení Stanislava Petery bývá veliké. A také náročné na produkci. Ukážeme si, jak zvládnout stejně rozsáhlá focení.


V této části si ukážeme, co vše fotograf může potřebovat a kde to sehnat. Začneme modely, modelkami, herci … kde sehnat špičkové vizážisty, kadeřníky a stylisty. Kde šaty a kostýmy od jednoduchých až po skafandry či kompletní uniformy.


Probereme různé typy lokací (hotely, zámky, kostely … města). Dozvíte se, jaké a kde potřebujete povolení a kde naopak ne. Zjistíte, že možností je daleko více, než byste čekali. Dozvíte se, kde sehnat vozidla, vznášedla i plavidla a jak se podobná focení domlouvají. Budeme se věnovat i zvířatům a speciálním efektům.

 

 

Obsah

 • Modelové
 • Makeup, vlasy
 • Kostýmy a styling
 • Lokace
 • Technika
 • Zvířata
 • Speciální efekty

 


Formát videa

Kurz je dodávaný na USB flashdisku. Všechna videa jsou ve Full HD rozlišení ve formátu mp4.

 

Technické informace

Objednací číslo: S0130
Výrobce: Light Garden Academy
Dostupnost: Na objednávku

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.

Související produkty

slider-next
slider-prev
Čekejte prosím...
cross